İyi yaşamı destekleyen sana fit ürünler burada.

Fit1001 logosearch icon
T-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 Adet
T-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 Adet
share

T-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 Adet

475,00 TL   600,00 TL
KDV Dahil
1
600,00 TL475,00 TLKDV Dahil
T-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 AdetT-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 Adet
600,00 TL475,00 TLKDV Dahil
Öne Çıkanlar
highlight-checkÇevre Dostu
highlight-checkEtkili Diş Fırçası
Aynı Gün KargoHafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişlerde.
Ürün Açıklaması

T-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 Adet Nedir?


Bambu, dünyanın en çevre dostu malzemelerinden biridir ve bu diş fırçaları tamamen organik bambu sapı ile tasarlanmıştır. Plastik diş fırçalarına kıyasla, doğada çözünebilir olmaları sayesinde çevre için minimal etki bırakırlar. Bu paketle çevre bilincine katkıda bulunarak doğal kaynakların korunmasına destek olursunuz.
Diş fırçasının fırça kılları, güçlü ve hassas bir temizlik sağlayacak şekilde özenle seçilmiştir. Diş minesine zarar vermeden plak ve bakterileri etkin bir şekilde uzaklaştırırlar. Sağlıklı bir diş eti ve beyaz gülüşler için mükemmel bir seçenektir.
Bambu diş fırçaları, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Fırçaları her kullanımdan sonra temizleyerek ve kurutarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, şık ve doğal bambu tasarımı, banyo aksesuarlarınıza zarif bir dokunuş katacak ve banyonuzu güzelleştirecektir.
Bu 4'lü paketle tüm aile üyeleri için bir diş fırçası bulundurabilir ve ağız sağlığınızı tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, seyahatlerinizde kolayca yanınıza alabileceğiniz boyutları sayesinde her zaman sağlıklı bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Ürün Kullanım Bilgisi

T-Brush Bambu Orta Sert Diş Fırçası - 4 Adet Kullanım Bilgisi

 

Fırça üzerine diş macunu sürdükten sonra dişleri fırçalamak için kullanın. Fırçalama işlemi bittikten sonra macundan su ile arındırın.

Soru / Cevap