İyi yaşamı destekleyen sana fit ürünler burada.

Fit1001 logosearch icon

Hakkımızda

Diyetkolik'in 13 yıllık iyi yaşam deneyimiyle kurulan iyi yaşam e-ticaret platformu Fit1001’e hoş geldiniz.


Pandeminin sağlıklı yaşam anlayışını yeniden şekillendirdiği 2020 yılında başladığımız yolculukta, iyi hissetmenize destek olacak ürünleri tek bir çatı altında topluyor; gıda takviyeleri, cilt ve güneş bakımı, sporcu besinleri ve supplementler gibi geniş bir yelpazede en çok tercih edilen güvenilir markaları bir araya getiriyoruz.


Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına hitap eden, kaliteli ve özenle seçilmiş ürünlerle bütünsel iyi hissetme haline destek seçenekleri Fit1001’de bulabilirsiniz.

Fit1001'de Neler Yapabilirsiniz?


Telefon Numarası ile Şifresiz Giriş: Hangi şifreyi kullandığınızı hatırlamanıza gerek yok. Dilerseniz telefon numaranızla, dilerseniz e-posta adresinizle giriş yaparak kolayca bilgilerinize ulaşabilirsiniz.


Tek Tıkla Alışveriş Kolaylığı: Kayıtlı bilgileriniz sayesinde PCI* güvencesiyle tek tıkla alışverişinizi tamamlayın. Sık satın aldığınız ürünleri 1 dakika içerisinde yeniden sipariş edin.


Merak Ettiklerini Sorabilme: Ürünlerle ilgili merak ettiklerinizi dilerseniz uzmanlara, dilerseniz ürün ekibine sorun.


Telefonda Kolayca Gezinme: Mobil deneyim sayesinde hızlı ve kolay gezinebileceğiniz bir alışveriş deneyimi yaşayın.


Evden Çıkmadan İade: Siparişinizle ilgili değişiklik yapmak istediğiniz takdirde HepsiJET kapıda iade kolaylığı ile iade sürecini hızlandırın.


Geri Bildirim veya Sorularınız için İletişime Geçin.


PCI Yazılım Danışmanlık ve Organizasyon Ltd. Şti.

Adres: Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No:5/2 IKSV Vakfı Binası 34433 Beyoğlu, İstanbul

İletişim ve WhatsApp Kurumsal Hattı: 0532 131 98 94

E-posta: [email protected]*PCI Güvenlik Standartları Konseyi (PCI SSC), ödeme kartı işlemlerinde veri güvenliğini sağlamak için küresel standartlar geliştiren bir organizasyondur.


Fit1001 İletişim Ağı


Size ve sevdiklerinize özel öneriler, avantajlar, yeni gelen ürün ve markalar, ayrıca bu ürünlerle ilgili bilgilendirici içerikler için e-bülten abonesi olun.

HABERDAR OL